Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Kuba

Nieruchomość na sprzedaż na Kubie

Kuba jest wyspiarskim krajem karaibskim pod komunistycznym reżimem z białymi plażami i polami tytoniowymi, których rola jest ważna w produkcji legendarnych cygar tego kraju. Stolica, Havana, charakteryzuje się pastelowymi kolorami domów, samochodów z lat 50. i hiszpańskiej architektury kolonialnej w Starej Hawanie, historycznym centrum XVI wieku. Republika Kuby to archipelag Karaibów, położony między Morzem Karaibskim, Zatoką Meksykańską i Oceanem Atlantyckim. Na północy są Stany Zjednoczone i Bahamy, na zachód Meksyk, na południe Kajmany i Jamajka oraz na południowo-wschodnie Haiti.

W każdym razie mówimy o państwie, w którym komunistyczny rząd, który istnieje od ponad 50 lat, nadal kontroluje gospodarkę na dość szerokim poziomie, pomimo niedawnych otwarć, które jednak powinny mieć reperkusje życie wszystkich dni w dość powolnym tempie.
Do początku lat 90-tych niemożliwe było kupienie nieruchomości na sprzedaż na Kubie dla tych, którzy nie byli mieszkańcami i / lub obywatelami kubańskimi.

Rzeczy się zmieniły, nawet jeśli nie w radykalny sposób, jakiego mogliśmy się spodziewać, zwłaszcza po tym, jak pod przewodnictwem Raul Castro, kraj wydaje się być przeznaczony do porzucenia polityki zamknięcia wobec inwestycji zagranicznych, które charakteryzowały ją od rewolucji do współczesności.

Kupowanie nieruchomości na sprzedaż na Kubie i życie na Kubie do dziś nie jest łatwe i nadal jest operacją podlegającą szczególnym ograniczeniom.

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż na Kubie, mieszkać na wyspie, czy też chcesz zainwestować, dobrze, że znasz wszystkie rzeczy, które zobaczymy w poniższym artykule.

Miramar i Siboney to dwie dzielnice, które w latach 90. wybudowano w stolicy, w Hawanie, aby umożliwić obcokrajowcom zakup nieruchomości.
Jest to obszar, na którym praktycznie wszystkie ambasady świata mają przedstawicielstwo na Kubie i gdzie mieszka duża część personelu dyplomatycznego.

Aby uzupełnić zdjęcie, znajdujemy również zagranicznego przedsiębiorcę, który jest właścicielem domu w jednej z tych dwóch dzielnic.

Są to dwie dzielnice, w których obcokrajowcy mogą kupić nieruchomość na sprzedaż na Kubie, ponieważ są to obszary podlegające szczególnym przepisom.

Problem polega na tym, że ci, którzy chcą kupić dom w tych dwóch dzielnicach, będą musieli skontaktować się z obcokrajowcem, który posiada prawa królewskie i kupić je, ponieważ obcokrajowcy nie mogą jeszcze kupić domów lub innych budynków od Kubańczyków. .
Wywołane niedobory spowodowały wzrost cen, a za bardzo zwykłe mieszkanie wydajesz dane zaczynające się od około 150 000 euro, ceny absolutnie z rynku na kubańskiej wyspie.

We wspomnianych dzielnicach Miramar i Siboney opuścili budynki, z tym wyjątkiem, że cudzoziemcy mogą kupić nieruchomość na sprzedaż na Kubie bez żadnego problemu.

Są to z pewnością kuszące możliwości, ponieważ są to mieszkania w bardzo nowych lokalach wybudowanych z dobrą jakością, które gwarantują również wspólne powierzchnie, takie jak baseny, sauny i sale gimnastyczne, a także mają czujność przy wejściu, co w kraju o ważnym znaczeniu. wskaźnik przestępczości jest zawsze plusem, który z pewnością należy wziąć pod uwagę.

Należy również wziąć pod uwagę fakt, że te dwie dzielnice są bardzo miejskie, gdzie mało jest ducha kubańskiego i gdzie prowadzimy życie bardzo podobne do tego, które miało miejsce w miejscu na południu Hiszpanii.

Jest to jednak kraj, w którym ubóstwo nadal wytwarza całe zagrożone dzielnice, zarówno dla turystów, jak i mieszkańców.

Zawsze lepiej jest wziąć pod uwagę opisaną sytuację i wybrać barrio (tak zwane kubańskie hiszpańskie dzielnice), które są odpowiednie dla Ciebie i Twojej rodziny, jeśli zdecydujesz się kupić nieruchomość na sprzedaż na Kubie.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Jest to nieruchomość położona w centrum miasta Holguin. Bardzo przestronny i idealny do zamieszkania w przestronnych i wygodnych pomieszczeniach.
Cod. 37530

Sprzedaż Dom, Kuba, Matanzas, Varadero, #1458 Ruiz % 29 y 30 , Cardenas

424,937.31PLN
Sprzedaż
Dom

236 m²
Sprzedaję nieruchomość 2 piętra z 5 pokojami, 3 łazienkami, 6 tarasami, garażem, niezależnymi wejściami na oba piętra, ranchon na odpoczynek i basen, ...
Cod. 37320

Sprzedaż Dom, Kuba, Matanzas, AGRAMONTE, AGRAMONTE

80,794.38PLN
Sprzedaż
Dom

130 m²
Sprzedaję dom w Agramonte, Matanzas, który został zaprojektowany przez architekta. Ma boczny ogród, wejście do garażu, duży otoczony murem dziedzinie...
Cod. 36946

Sprzedaż Dom, Kuba, Sancti Spíritus, Casilda, Becker 1A/Paz y Este

128,790.00PLN
Sprzedaż
Dom

1 m²
Duża płyta domu, 4 niezależne pokoje, boczny korytarz, kuchnia, krata portalowa, pokój, 1 łazienka, wewnętrzne patio z dostępem do dachu, jest bezpłat...
Cod. 36714

Sprzedaż 3 sypialnie, Kuba, La Habana, Playa, Ave 31

321,975.00PLN
Sprzedaż
3 sypialnie

150 m²
Wymieniam 1x1, 2x1, 3x1 lub sprzedajemy do kupienia. Słyszę propozycje i wracam do uzależnienia. ====================================================...
Cod. 36518

Sprzedaż Ponad 5 sypialni, Kuba, La Habana, La Havana, CALLE MAXIMO GOMEZ 459

515,160.00PLN
Sprzedaż
Ponad 5 sypialni

100 m²
Na sprzedaż family negozio przygotowane już 4 niezależne pokoje, trzy prywatne łazienki, duża kuchnia i balkon na ulicę Maximo Gomez (główna arteria m...
Cod. 36460

Sprzedaż Dom, Kuba, Matanzas, colon, via Niccolo Macchiavelli 116

Reserved negotiation
Sprzedaż
Dom

281 m²
DOM NA SPRZEDAŻ BARDZO WYGODNY, W GMINII MATANZAS, KOLON ... PORTAL ENRREJADO, SALON, JADALNIA, 3CUARTOS, NOWY 1BANO, COSINA, PODŁOGA TARASOWA D GRANI...
Cod. 36377

Sprzedaż Dom, Kuba, Holguín, Holguin, Calle 13 #4 Piedra Blanca

239,978.70PLN
Sprzedaż
Dom

112 m²
dom 112 m2 na działce o powierzchni 245 m2 przy drogach na plaże, lotnisko i spacer po kraju, dom został całkowicie przebudowany w 2016 roku, materiał...
Cod. 36366

Sprzedaż Trullo, Kuba, Holguín, Holguin, Calle 12 #34 Piedra Blanca

239,978.70PLN
Sprzedaż
Trullo

142 m²
Dom o powierzchni 142 m2 na działce o powierzchni 300 m2 przy drogach, aby przejść na plaże, na lotnisko i spacer po kraju, dom został przebudowany w ...
Cod. 36349

Sprzedaż 3 sypialnie, Kuba, Matanzas, Varadero, Ave playa 3902 Lagos # 39y40

Reserved negotiation
Sprzedaż
3 sypialnie

75 m²
Apartament z widokiem na morze jest sprzedawany w Varadero składa się z frontowego tarasu z widokiem na morze, salonu, kuchni, łazienki, dwóch sypialn...
1 / 9
Mapa, zmian cen i statystyki
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB